Więc upewnij się, że masz serce

Po prostu jak można dowiedzieć się, że serce jest zdrowe? Pozwala on wpisać w swoją. To rozwiązanie najczęściej zadawane pytania dotyczące problemów z sercem. Nagle serce w drodze lub pokonać dodane akcenty, poczuje się boję, ponieważ czuje, że serce zaraz przestanie. Dokładnie, jak można zrozumieć, że serce jest w porządku? Pozwala to zaspokoić swoje. Tutaj dowiesz się, jak dokładnie. Co wiąże się z chorobami sercowo-naczyniowymi?

Problemy z sercem nazywane są również choroby układu krążenia i składa się z patologicznych układu krążenia i serca. Jest taki termin dla warunków martwiąc się pulsårer serca, naczyń krwionośnych oraz naczyń włosowatych, problemy rytmu serca, zwane również zaburzenia rytmu serca, zakażenia w sercu, a także choroba genetyczna. Twardnienie tętnic lub zwężenie, zwany także miażdżyca-jest to jeden z najczęstszych powodów, który cię uderzył problemy z sercem.

Historia tego forkalkningen są złogi tłuszczu, a także plamy na wewnętrznej stronie naczynia krwionośne, dodaje do rzeczywistości, że przychodzą, aby być węższe, a także zminimalizować krążenie krwi. Na trasie odbywa się na części ciała, które nie mogą być zaopatrzone w tlen im potrzebne.

Muszę przyznać?

Każdy rodzaj historii medycznej rodziny. Martwa mama lub tata do 60 lat, z powodu problemów z sercem lub slagtilfelle, zakrzep w mózgu lub zbyt wysoki poziom tłuszczu we krwi? Cierpieli na cukrzycę lub podwyższonego ciśnienia krwi? Jeśli jest to prawdą, to mądry, aby sprawdzić, czy serce, bo możesz być genetyczne skłaniam się ku tej samej choroby.

To również świetny pomysł, aby sprawdzić, jeśli występują oznaki i objawy, które cię zmartwić. Na przykład, jeśli występują dolegliwości pojawiają się w górnej części ciała, natychmiast pojawia się, aby być w oddychaniu lub czujesz, że masz mniej mocy, niż wcześniej.

Po tym będziesz analizować serca, a także rytmu serca, gdy użytkownik znajduje się w stanie stacjonarnym, plus ciśnienie krwi i poziom cukru we krwi, a także czujnik tłuszczu, a także kolesterolinnholdet we krwi.
90% sytuacji, zator w sercu, analityczne krwawienia, a także hjertekramper– dławica piersiowa,– w wyniku tego, że masz jedną lub kilka z zastrzeżeniem ryzyko elementy: podwyższony, podwyższonego ciśnienia krwi, podwyższony poziom cholesterolu, cukrzyca, palenie, i/lub otyłość.

Różne inne elementy zagrożenia fizycznego, brak aktywności fizycznej, psychospołeczne czynniki, a także w odzież i złe odżywianie. W pozostałych 10% przypadków, to genetyka, które mają decydujące znaczenie.

Jeszcze bardziej niebezpieczne zmienne masz dodatkowe niebezpieczne dla serca. To dobrze, tym nie mniej, jest to, że każdy 6. lub 7. zgonów z powodu chorób serca można uniknąć, jeśli znasz swoją drogę życia.

Co muszę wiedzieć, jak panie w wieku powyżej 40 lat?

Istnieje gumtree zagrożenie zmiennych, które mogą być związane z tym, że kobieta, co zwiększa ryzyko chorób układu sercowo-naczyniowego: że nie może być znaleziony w menopauzę w wieku do 40 lat, jeśli masz lub były torbiele na jajnikach lub svangerskapsforgiftning.

W zamian dam dodatkowe chronione hormonów. Panie, zazwyczaj starszy, gdy uderzają. Jednak nie mniej, niż u samców. Co mam zrobić, jeśli serce biło nienaturalnie szybko?
Wszyscy wiemy, że serce może zacząć porażka nienaturalnie szybko, gdy się martwimy, gniew lub ćwiczenia fizyczne lub alkoholu, zbyt dużo kawy.Czasami może czujesz, że twoje serce wygrywa dodatkowe ciosy, często należy timeout. On może czuć się tak, jakby moje serce stanęło.

Jeśli uciekasz od od poprzednich czynników, przedstawione tutaj, a także uważam, że jest to bardzo niewygodne i często zdarza się, powinieneś zobaczyć lekarz, który będzie, oczywiście, sprawdzić, czy masz zbyt duże tempo przemiany materii, brak zastawek serca lub inne problemy z sercem. Dlaczego to jest dobry pomysł, aby mieć oko na swojej ciśnieniu krwi?
Bardzo ważne jest, aby utrzymać ciśnienie krwi poniżej 140/90. Dla wysokie ciśnienie krwi zwiększa ryzyko przedostania się zator w umyśle i w sercu.

Wychowany wysokie ciśnienie krwi rzadko może być wskazane, ale do czynienia z f.ex. zawroty głowy, to może być oznaką.